Мототрактор Зубр

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
1 900 $
Минимальный заказ: 0.00 шт.
В наличии
Контактная информация
Адрес: 13100, Украина, Житомирская обл., Любар, вул. Івана Франка, 1
Написать компании
Филиалы
Житомирская обл.
Украина, Любар вул. Івана франка 1

Описание

Мототрактор Zubr 160 RK є вже давно знайомим нашому споживачеві трактор з дизельним мотоблочним двигуном на 12 кінських сил з водяним примусовим охолодженням, але з досить важливою відмінністю: на мототракторі є система розблокування задніх півосей, що робить дану модель безумовним фаворитом серед власників підсобних господарств і наших фермерів!!!
Мототрактор дуже схожий на модель БУЛАТ 120 і 150 ЛЮКС, але відрізняється великою кількістю різноманітних доробок, які стали реальними завдяки консультаціям і тісної співпраці з нашими постійними клієнтами, а також інженерним персоналом заводу — виробника. Головні відмінності — коробка передач, яка виконана на мотоблочній основі, за замовчуванням має заблокованим диференціалом, а також можливістю його відключення педалями окремо лівого і правого.
Також даний мототрактор оснащений амперметром
Важелі розблокування диференціала поставлені так, щоб ними можна було користуватися безпосередньо не відриваючись від процесу управління. Крім цього доопрацьована куліса і сам механізм перемикання передач. Швидкості стали включатися з невеликим зусиллям, а кулісу коробки швидкостей зробили набагато зручніше і тепер для перемикання передач користувачеві не треба сильно нагинатися.
Блокування диференціала складно переоцінити. Природно, застосування планетарної передачі в мототракторах прекрасне рішення для перевезення різноманітних вантажів, але в умовах обробки важкого грунту місцями створювала певні незручності. У мототракторі Zubr 160 RK зроблена ставка саме на обробку будь-якої складності, у тому числі в ході різних випробувань була перевірена також і робота з плугом на територіях, які розташовані на схилі.
Крім цього в результаті застосування інших роликів/шківів у привідній системі була збільшена її надійність, а також підвищений сам крутний момент, що дозволяє працювати в тому числі і з плугами, що оснащені як одним, так і декількома корпусами.

Характеристики

Тип
колесный
Двигатель
дизельный
Мощность двигателя
15 л. с.

Отзывы

Пока нет отзывов
Товар представлен в каталоге Zakupka.com (Мини-тракторы)
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх