Мотоблоки, навісне обладнання для мотоблоків, запчастини
+380 (97) 987-04-36
Витрина
Трактор Zoomlion RD244B (Зумлион)Трактор Zoomlion RD244B (Зумлион)
5 600 $
Купить
Сообщить о наличии
Контакты
Авто-Плюс - продаж мототракторів, тракторів, мотоблоків, запчастини
Контактное лицо:
Володимир
Телефоны:
Адрес:
13100, Украина, Житомирская обл., Любар, вул. Івана Франка, 1 на карте
График работы:
Пн-Пт 8:00 - 18:00 Сб 8:00 - 16:30 Вс 8:00 - 14:00 без перерывов;
Разбрасыватель минеральных удобрений 200 литров

Разбрасыватель минеральных удобрений 200 литров

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
Цену уточняйте
Минимальный заказ: 0.00 шт.
В наличии
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Менеджер: Владимир Глущенко
Адрес: 13100, Украина, Житомирская обл., Любар, вул. Івана Франка, 1
Написать компании

Описание

больше на сайте https://avtoplys.zakupka.com

Розкидач призначений для поверхневого внесення твердих мінеральних добрив в гранульованому і кристалічному вигляді (переважно підживлення), сівби зернових і сед

Розкидач складається з рами, бункера пірамідальної форми, подаючого, дозувального і розкидального пристрою. Принцип роботи агрегату слідуючий: при переміщенні по полю, добрива із бункера за допомогою подаючого пристрою подаються на центробіжні тукорозсіваючі апарати, які розподіляють їх віялоподібними потоками по поверхні грунту.

Необхідну якість роботи розкидач  забезпечує при роботі в різних грунтово-кліматичних зонах на полях з нахилом не більше 8º. Машини забезпечують внесення добрив на полях та в садах з послідовним заробленням їх ґрунтообробними знаряддями, а також підкормку озимих зернових і просапних культур, лугів і пасовищ.

Завантаження розкидачів проводиться в польових умовах автомобільними та тракторними завантажувачами, а також навантажувачами загального призначення.

Привід робочих органів здійснюється від валу відбору потужності трактора за допомогою карданного вала і конічних редукторів. Навісний однодисковий тукорозкидач мінеральних добрив призначений для поверхневого внесення гранульованих і пилоподібних добрив на оброблюваних полях, лугах, стернях і пасовищах. Для кріплення використовується триточкова система трактора. Робоча ширина - 4-14 м-кодів Вес - 80 кг Вживаність від 24 л.с. Здатний вносити мінеральні суміші і здійснювати розкидний посів насіння

Сучасні розкидачі відрізняються здатністю розпилювати рівномірним шаром як добрива, так і будь-які дрібнодисперсні речовини – пісок і щебінь, дроблений гравій і грануляти. Також до переваг та особливостей цієї техніки відносять можливість рівномірно розподіляти суміш на поверхню. До того ж, деякі моделі розкидачів добрив фермери використовують замість сіялки для посіву зернових та трав`янистих культур. 
Розкидачі міндобрив виготовляють різної ширини захвату, від котрої напряму залежить продуктивність роботи. Для рівномірного внесення добрив розкидачі обладнані розподільчими дисками. Бувають моделі з решітками, які захищають від крупних домішок.
Розкидачі міндобрив бувають причепні та навісні. Ті й інші агрегатуються з міні-тракторами.

В наявності є як металеві так і пластмассові розкидачі

Дорогі наші покупці! В звязку із нестабільним курсом гривні відносно доллара США ціни на деякі товари можуть дещо відрізнятись.

Характеристики

Страна производства
Польша
Тип
разбрасыватель удобрений
Вид
навесные
Материал
металл

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх