Мотоблоки, навісне обладнання для мотоблоків, запчастини
+380 (97) 987-04-36
Витрина
Трактор Zoomlion RD244B (Зумлион)Трактор Zoomlion RD244B (Зумлион)
5 600 $
Купить
Сообщить о наличии
Контакты
Авто-Плюс - продаж мототракторів, тракторів, мотоблоків, запчастини
Контактное лицо:
Володимир
Телефоны:
Адрес:
13100, Украина, Житомирская обл., Любар, вул. Івана Франка, 1 на карте
График работы:
Пн-Пт 8:00 - 18:00 Сб 8:00 - 16:30 Вс 8:00 - 14:00 без перерывов;

Борона дисковая

ОписаниеХарактеристики
Цену уточняйте
Минимальный заказ: 0.00 шт.
В наличии
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Менеджер: Владимир Глущенко
Адрес: 13100, Украина, Житомирская обл., Любар, вул. Івана Франка, 1
Написать компании

Описание

больше на сайте https://avtoplys.zakupka.com

Тракторна дискова борона призначена для обробки грунту після збирання врожаю.
У її функції входить подрібнення грудок грунту після первинної обробки (оранки), ретельне перемішування ґрунту разом з органічною масою (залишками стебел), що в багато разів знижує втрату вологи.
Робочі органи борони - диски з вирізами, які утворюють батареї, розташовані під певним кутом до трактора. Таке розташування батарей дисків є найбільш підходящим для розпушування і перемішування верхнього шару грунту.
Диски виготовлені зі спеціальної сталі, тому слабо зношуються, дозволяючи збільшувати термін служби агрегату. Диски борони не тільки міцні, вони ще й досить пружні, тому поглинають будь-які удари об камені або інші тверді предмети, що перешкоджає виходу їх з ладу.
Відкрита рама з великими отворами дозволяє працювати навіть на полях з високою травою без забиваний і наматываний.
Кріпиться до триточкові навісного механізму трактора .

Порівняно з зубової бороною, яка використовується для глибокого розпушування грунту, борона дискова задіюється під час підготовки поля під засів з метою розпушення поверхневого шару, знищення і подрібнення бур'янів і їх перемішування з грунтом. Диски у борони можуть бути як гладкими, так і зі спеціальними вирізами. Борони можуть бути легкими, важкими або середніми: в залежності від ваги, що припадає на диск. Такий пристрій може використовуватися спеціально для того, щоб обробити ґрунти луків, садів, пасовищ та інших земельних ділянок.
Дискові борони також поділяють на певні різновиди: причіпні, навісні та напівнавісні. У дискових агрегатів причіпного типу робочі органи розміщуються симетрично вздовж повздовжньої осі, а також є регулювання кутів атаки самих дисків. Головний плюс причіпний борони, на відміну від інших різновидів, полягає в тому, що незалежно від кута атаки зазор між дисками залишається постійним. В процесі обробки грунту цей фактор забезпечує найбільш високі показники рівномірної роботи.
Борона дискового типу оснащена декількома дисками, які розташовуються на власній осі кожен і під невеликим кутом. За рахунок цього борона більш якісно перевертає і подрібнює пласт землі. А це значно знижує навантаження на трактор. При цьому можна заощадити до 50% пального в тракторі. Такі борони в процесі роботи також роблять безвідвальну обробку на глибину до 23 сантиметрів, тому пристрій можна одночасно використовувати і як плуг.В наявності є борони 2 метри, 2.4 та 2.7 метра

Дорогі наші покупці! В звязку із нестабільним курсом гривні відносно доллара США ціни на деякі товари можуть дещо відрізнятись.

Характеристики

Страна производства
Польша
Тип
дисковая
Вид
ножевидная
Сечение зуба
эллипсовидное
Конструкция рамы
жесткая

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх